Wat gebeurt er als een man van het woord langzaam zijn taal verliest? Wat blijft erover van wie je was — en van wat je samen was? Wat als de tijd doortikt, maar jij hem kwijtraakt? Met dagboekfragmenten, poëzie, muziek en teksten uit Onder het Melkwoud verweeft de voorstelling taal, herinnering en verlies tot een kwetsbare ode aan de liefde.
Voor iedereen die liefheeft. Voor iedereen die ooit los moet laten. Om te beginnen bij het begin is een menselijke vertelling. Wat deze voorstelling uniek maakt, is dat Annet — de vrouw van Jos —meespeelt, en haar eigen verhaal vertelt. Ze deelt fragmenten uit haar dagboeken, geschreven in de jaren waarin zij samen met Jos het gevecht aanging tegen de vergeetziekte. Daarmee wordt deze voorstelling ook een krachtig persoonlijk document: rauw en eerlijk, maar ook teder, muzikaal en met humor.
Om te beginnen bij het begin is theater dat niet alleen vertelt, maar ook laat voelen. Over de kracht van liefde. Over zorgen voor, en loslaten van. Over blijven spreken als woorden verdwijnen.
Spelers: Annet Meijering, Gerard Venverloo, Frans Oud
Tekst: Annet Meijering en Ingrid Docter
Gedichten: Jos van Dijk
Muziek: Frans Oud
Regie: Ingrid Docter
Productie: Arnoud Lansdaal
Licht, geluid, decor: Michel Smiers en Martien Konijn
De lijst met voorstellingen blijft groeien, voor de meeste kan je via Op Roet bestellen. Zie hieronder
Op 18 april 2026 staan we in het Scagon de Luxe, daarvoor kun je reserveren bij https://www.scagondeluxe.nl/